derbymed®-Specjalizacja z doświadczenia 

aniMedica GmbH (a business of LIVISTO Group) located in Munsterland, is one of the ten largest Manufacturers of animal drug and supplementary feed for pets, livestock and horses in Germany

AniMedica GmbH na przestrzeni rozwoju firmy zajęła się szczególnymi wymaganiami zdrowotnymi koni i w tym celu powołała do życia markę derbymed®.

Od 2006 roku derbymed® opracowuje i rozprowadza całą gamę substancji o działaniu zarówno zapobiegawczym, jak i doraźnym, które wypełniają te charakterystyczne luki żywieniowe i pomagają zwierzętom, od których oczekuje się wysokich osiągnięć, w pełnym rozwijaniu ich potencjału. Siedziba główna naszej firmy znajduje się w Senden w regionie Münsterland. To właśnie stąd nasi pracownicy troszczą się o zaopatrzenie naszych klientów.

 

Od samego początku marka derbymed® przykłada szczególną wagę do ścisłej współpracy z weterynarzami.

To właśnie dzięki tej filozofii derbymed® ze swoimi recepturami osiągnęła jako wiodąca marka w tak krótkim czasie mocną pozycję na rynku, która zyskała także zasięg międzynarodowy.

Od roku 2007 dzięki naszym ośrodkom dystrybucji w Polsce i Szwajcarii gwarantujemy bezpośredni kontakt z naszymi zaprzyjaźnionymi lekarzami weterynarii oraz klientami także z tych krajów.

W celu zagwarantowania indywidualnej konsultacji oraz prawidłowego użycia, produkty derbymed® są dostępne wyłącznie za pośrednictwem lekarzy weterynarii.